  2. YAMAHA THR30IIA Wireless,50,000-100,000 yen,1-7 | Buy Guitars from Japan! [J-Guitar.com]
Search results:7Results 1~7Show results
Results displayed:50Results 100Results   Display format:
New Arrival before 5/5
YAMAHA THR30IIA Wireless
  • 新品
Condition:NEW   Year:
Wattage:15 W to less than 30W
THRシリーズから新登場!!アコースティックに特化したワイヤレスアンプ!
YAMAHA THR30ⅡA Wireless + YAMAHA YW10T set
  • 新品
Condition:NEW   Year:
Wattage:more than 30 W to less than 50 W
YAMAHA THR30ⅡA Wireless
YAMAHA THR30ⅡA Wireless
長期在庫品(箱入り保管)
  • 動画
ギタープラネットWEBショップより新品を出荷します!!TEL 0120-37-9630
[発送予定:1~2日後]
YAMAHA THR30IIA Wireless 小型ギターアンプ【Webショップ限定】
  • 動画